Lekcje z Innej Bajki:
E-mocje – powiedz, co czujesz

Emocje towarzyszą Nam każdego dnia i o każdej porze. Jest ich wiele –  choć nie zawsze są przyjemne, to niewątpliwie bardzo ważne.

W trakcie trwania projektu dzieci poznają wartość i rolę różnych uczuć. Zabawa jest jest najlepszą formą uczenia się, dlatego przedszkolaki będą się bawić emocjami, śpiewając o nich.

Lekcje Z Innej Bajki: e-MOCje – powiedz, co czujesz to projekt muzyczno- edukacyjny dla świdnickich przedszkoli. Uczy dzieci rozpoznawać, oswajać i wyrażać emocje za pomocą muzyki. 

Zależy nam by przedszkolaki doświadczały emocji, potrafiły je rozpoznawać, nazywać i rozmawiać o nich. Dzięki temu mogą stać się wrażliwymi ludźmi, którzy rozumieją własne i cudze przeżycia

W naszej projekt zaangażowała się Agata Świętoń – wokalistka, autorka tekstów i muzyki, logopedka i pomysłodawczyni płyty dla dzieci – EMOCJE.  Jej piosenki uwielbiają nie tylko dzieci, ale także rodzice. 

Co trzeba zrobić żeby wziąć
udział w projekcie?

Wybrać jedną emocję z płyty EMOCJE, nagrać amatorski teledysk do piosenki i przesłać do nas za pomocą formularza zgłoszeniowego. Do projektu zapraszamy wszystkie świdnickie przedszkola. 

Wszystkie przedszkola zainteresowane udziałem w projekcie otrzymają od nas: teksty piosenek oraz płytę z nagraniami w dwóch wersjach: wersją oryginalną do oswojenia się z tekstami piosenek oraz wersją instrumentalną. Każde przedszkole, które weźmie udział w projekcie otrzyma pakiet nagród do pracy z emocjami.

Zapraszamy do zabawy, bo śpiewanie jest super, a śpiewanie o emocjach jest nie tylko super, ale też super ważne! 😉

Projekt współfinansowany dzięki programowi wolontariatu pracowników TMMP – Pomoc z Toyoty oraz Miasto Świdnica.